Ogenblikje...



Welkom

Inloggen
Aanmelden

Overzicht cursus
Overzicht proeven

Agenda
Contact
Fotoalbum
Gastenboek
Links
Nieuws
Trainers

countercountercountercountercountercounter

Deelnemers- en resultatenlijst

KNJV-proef (02-08-2014) (KNJV Proef)


Resultaten gepubliceerd

Hieronder ziet u de resultaten van de proef.

Namens gewest Oostelijk Groningen,
Bert Bekkema

Sorteren op:


Resultaten
NR Naam van de hond A B C D E TOT C F G H TOT B I J TOT A DIPL.
1 Dual's Hope Jewel X X X X X X X X X X X X X -
2 Just Baileys v.d. Rooise Heikant 9 10 10 7 7 43 7 7 10 67 - - - B
3 French Quarter Friend's Baronne Charlotte 10 10 10 9 10 49 10 10 9 78 9 6 93 A
4 Nev's Dream Shendor vd Hooydamhoeve 9 10 0 6 10 - 0 8 8 - - - - -
5 Classic Lab's Forest Cayenne 10 10 10 9 9 48 6 7 10 71 8 0 - B
6 Hurricane Jim van de Rooise Heikant 9 9 10 7 10 45 9 9 9 72 0 - - B
7 Ibo vom Grenzwall 9 10 10 8 6 43 10 9 6 68 - - - B
8 Mirte uit de Zwarte Polder 7 7 9 6 8 37 0 8 0 - - - - C
9 Squareclose Amy 8 9 10 7 7 41 9 9 8 67 6 0 - B
10 CIE Ned. Kamp. Dieks uit de Zwarte Polder W 10, W 11 10 9 10 9 9 47 9 0 9 - - - - C
11 Dutchlab's Black Star 10 8 10 10 6 44 9 6 9 68 - - - B
12 Xanne fan't Suydevelt X X X X X X X X X X X X X -
13 anja v mosmalen - - 10 D - D 10 - 7 D - - D -
14 Fido 10 7 10 9 8 44 10 0 10 - - - - C
15 Romeo 10 0 10 8 10 - 10 0 10 - - - - -
16 Ned. Kamp. Lasse aus dem Leinetal 9 8 10 8 9 44 8 10 7 69 - - - B
17 Onka IV vom Donaueck 10 10 10 10 9 49 8 10 10 77 0 - - B
18 Roxy v.d. Aschenbroeksheide 9 7 10 9 10 45 10 7 10 72 - - - B
19 Pacha Peron van de Chesannehof 10 8 10 8 7 43 10 8 8 69 - - - B
20 Bandit 10 7 10 6 6 39 6 0 8 - - - - C
21 Kyara Of The Charmed Angel 10 10 9 10 9 48 9 8 9 74 9 7 90 A
22 FANTAIL'S BEAUMONT-LES-NONAINS 8 7 0 7 0 - 6 0 - - - - - -
23 Gleen Mhor's Jewel 10 10 10 8 10 48 10 9 10 77 0 - - B
24 Castor van Sunderda 10 10 10 7 9 46 10 10 10 76 - - - B
25 Luna v.d. Waterlandspolder 10 10 10 7 8 45 7 8 0 - - - - C
26 Ponyo uit h. Vijfde Dingfpil 10 9 9 7 6 41 9 6 9 65 7 7 79 A
27 Kindle Nova Nereus 10 10 9 7 7 43 9 0 9 - - - - C
28 Dille van de Waterlandspolder 10 9 9 8 10 46 9 10 9 74 6 6 86 A
29 Kinse Of The Charmed Angel 10 9 10 8 9 46 9 0 10 - - - - C
30 New Borgs' Adarsh 10 9 10 8 9 46 10 8 6 70 - - - B
31 Vicky Venaticus Major 9 7 10 9 7 42 9 0 6 - - - - C
32 Abbotsross Gower (Peak) 10 10 9 9 9 47 9 10 9 75 0 - - B
33 Salty River Balint 8 7 0 7 7 - 10 9 10 - - - - -
34 Pancaran's Járat X X X X X X X X X X X X X -
35 Rita v.d. Bosvliet 10 7 10 7 10 44 9 9 10 72 - - - B
36 Iras Von Heek 9 7 - 7 10 D 8 6 D D - - D -
37 Igor (roepnaam Dexter) 9 9 - 7 6 D 9 7 D D - - D -
38 Cara van 't Gina Florashof 7 7 9 7 8 38 8 0 9 - - - - C
39 Caitlin van de Jentelsbrink 9 7 0 6 0 - 9 0 0 - - - - -
40 Boris v.d. Mennink Weide 10 10 9 8 7 44 9 9 8 70 6 6 82 A
41 Do v. 'T Woudse Veldt - - - D - D - - - D - - D -
42 Fillou du Mont des Coquelicots 8 10 0 6 0 - - 0 0 - - - - -
43 Aisha v.h. Oosterbroek X X X X X X X X X X X X X -
44 Bram 9 6 10 6 6 37 - 9 0 - - - - C
45 Arlan van het Oosterbroek 10 10 - 6 6 D - 8 D D - - D -
46 SMOOTH OPERATORS EASY BLACK POWER 9 10 10 8 10 47 10 10 10 77 8 0 - B
47 Charlie Toorop 10 10 10 6 6 42 10 7 9 68 0 - - B
48 SMOOTH OPERATORS BLACK AMBITION 9 10 10 10 10 49 10 9 10 78 0 - - B
49 Gini Vadasz Eros 8 9 - 6 6 D - 0 D D - - D -
50 Double Oh Seven Of Magic Trust 10 8 9 7 6 40 - 0 6 - - - - C
51 My Symphony of the Stony Fields 9 10 10 7 9 45 9 0 8 - - - - C
52 Our Firstborn Lady fan 'e gouden iik 10 0 9 0 7 - 9 - - - - - - -
53 Cosy Camilla's Merciful Melodie 10 10 6 0 7 - - - - - - - - -
54 kyra van het broekerveld 10 10 10 6 8 44 10 9 10 73 0 - - B
55 Tasco v/d Dachswiese 8 8 10 10 10 46 9 7 7 69 0 - - B
56 Meander Gringo Girl 9 9 - - - D - 7 D D - - D -
57 Cuckavalda Frank's Scarlet X X X X X X X X X X X X X -
58 Cimberly van't Ginaflorashof ( Kim) 9 10 0 9 9 - 10 9 9 - - - - -
59 Kedves Drágám Cherokee Chief 6 9 8 7 6 36 8 0 0 - - - - C
60 Rovershome Ghillie 10 10 10 9 7 46 10 8 7 71 0 - - B

Einduitslag
Top A resultaten
Uitslag Nr Naam hond Punten
1e A-hond 3 French Quarter Friend's Baronne Charlotte (46 MND) 93
2e A-hond 21 Kyara Of The Charmed Angel (38 MND) 90
3e A-hond 28 Dille van de Waterlandspolder (27 MND) 86
Top B resultaten
Uitslag Nr Naam hond Punten
1e B-hond 24 Castor van Sunderda (22 MND) 76
2e B-hond 35 Rita v.d. Bosvliet (20 MND) 72
3e B-hond 18 Roxy v.d. Aschenbroeksheide (31 MND) 72
Top C resultaten
Uitslag Nr Naam hond Punten
1e C-hond 20 Bandit (12 MND) 39
2e C-hond 44 Bram (13 MND) 37
3e C-hond 59 Kedves Drágám Cherokee Chief (16 MND) 36

Jongste beste honden
Uitslag Nr Naam hond Punten
Jongste A-hond 28 Dille van de Waterlandspolder (27 MND) 86
Jongste B-hond 35 Rita v.d. Bosvliet (20 MND) 72
Jongste C-hond 20 Bandit (12 MND) 39

Statistieken
  C Proef. B Proef. A Proef. Tot.
TOTAAL AANTAL DIPLOMA'S 13 21 5 39
TOTAAL AANTAL DISQUALIFICATIES 2 5 0 7

(c) knjvog.nl (door E. Bekkema)
alert Mocht u een probleem constateren op onze website of wilt u de webmaster contacten, klik dan hier.