Ogenblikje...



Welkom

Inloggen
Aanmelden

Overzicht cursus
Overzicht proeven

Agenda
Contact
Fotoalbum
Gastenboek
Links
Nieuws
Trainers

countercountercountercountercountercounter

Deelnemers- en resultatenlijst

KNJV-proef (04-08-2012) (KNJV Proef)


Resultaten gepubliceerd

Hieronder ziet u de resultaten van de proef.

Namens gewest Groningen,
Jolanda Huizinga

Sorteren op:


Resultaten
NR Naam van de hond A B C D E TOT C F G H TOT B I J TOT A DIPL.
1 Olaf van Kallisto 7 10 9 7 8 41 9 8 8 66 - - - B
2 Fearghus Fallon v. Heeresteyn 8 8 10 6 7 39 0 0 6 - - - - C
3 Vadaszfai Gyalu Báró 9 9 9 10 8 45 9 0 - - - - - C
4 Tropical Dream of Cheerful Tails 9 6 10 0 7 - 7 0 0 - - - - -
5 Evi v.d. Perwaborg 10 10 10 9 10 49 10 10 10 79 0 - - B
6 Dutchlab's Still Waters Run Deep 10 8 6 9 10 43 9 10 10 72 0 - - B
7 Gritt van de Wijde Alm 7 10 10 10 8 45 10 9 10 74 - - - B
8 Charming Noa v.d. Rooise Heikant 10 8 10 7 9 44 7 8 7 66 - - - B
9 Floor v.d. Rooise Heikant 9 10 10 9 9 47 10 0 10 - - - - C
10 Russel v.d. Rooise Heikant 9 10 6 6 8 39 8 6 8 61 - - - B
11 I Have A Dream v.d. Loenense Hoeve 10 8 10 8 10 46 9 0 8 - - - - C
12 Laika van Mosmalen 7 10 10 8 8 43 9 7 7 66 - - - B
13 Dayan v.d. Jentelsbrink 6 6 10 9 8 39 8 9 6 62 - - - B
14 Abbotsross Taxus 10 7 10 9 10 46 10 6 7 69 - - - B
15 Abbotsross Gower (peak) 7 8 7 8 10 40 9 7 9 65 - - - B
16 Black Quick Feet Southern Bubbles 7 8 10 7 9 41 6 7 8 62 0 - - B
17 Rif v.'t Voornsche Landt - - 0 0 0 - - - - - - - - -
18 Rimmer van de Woudstreek 9 10 7 10 9 45 10 10 7 72 0 - - B
19 Suncatcher's Wonder Worker 9 10 10 8 10 47 10 0 7 - - - - C
20 Lowforge Damiana 10 10 10 8 9 47 8 0 6 - - - - C
21 Rovershome Ghillie 10 9 7 10 10 46 0 7 10 - - - - C
22 Windworker's Butterfly 9 9 9 9 10 46 6 7 10 69 0 - - B
23 Silke van 't Holtenbos 9 7 10 7 7 40 8 6 8 62 0 - - B
24 Gleen Mhor's Jewel 10 10 7 8 9 44 9 6 0 - - - - C
25 Ilse Fan't Suydevelt X X X X X X X X X X X X X -
26 Benther v.h. Iemenholt 9 8 10 10 7 44 10 10 10 74 0 - - B
27 Meander Cherish Your Nani's Love X X X X X X X X X X X X X -
28 Meander Make My Day 8 9 9 9 9 44 6 9 0 - - - - C
29 Ch Nani's Clay Pigeon, W.'09, Ww.12, Jh, Sd X X X X X X X X X X X X X -
30 Dieks uit de Zwarte Polder 10 8 10 8 9 45 9 7 9 70 0 - - B
31 Dibah uit de Zwarte Polder 9 7 10 9 8 43 8 7 0 - - - - C
32 Catinka van de Boskamphoeve 10 0 10 9 7 - 7 7 0 - - - - -
33 Coolest Girl from Olymphus Sparta 8 7 0 8 7 - 9 0 0 - - - - -
34 Suncatcher' S Hop Into My Heart 10 9 10 0 9 - - - - - - - - -
35 Waterloo from Olymphus Sparta 9 9 9 9 10 46 8 10 7 71 0 - - B
36 Clonrae Passport Scotch 8 9 0 8 7 - 10 0 0 - - - - -
37 Cindy 7 10 7 6 8 38 7 6 0 - - - - C
38 Smooth Operators Noble Silke - - - 7 10 D 7 D - D - - D -
39 Balou aus der Heide 9 10 8 8 10 45 10 10 6 71 - - - B
40 Smooth Operators Easy Black Power 8 9 10 10 10 47 10 6 9 72 0 - - B
41 Alannah June van 't Harde Pad 9 10 10 6 0 - 10 8 8 - - - - -
42 Scialatelli Di Regione Montagnosa 10 10 7 9 10 46 8 6 9 69 7 9 85 A
43 Boris v.d. Mennink Weide 10 9 10 8 9 46 8 8 6 68 0 - - B
44 Caesare van de Boskamhoeve 6 6 10 9 7 38 8 7 9 62 0 - - B
45 Sonja 9 10 10 10 9 48 10 9 10 77 - - - B
46 La Demisa Ilha de Santa Catarina 10 9 10 7 10 46 10 10 10 76 7 9 92 A
47 Lady Jillz Uut 't Vossebeltseveld X X X X X X X X X X X X X -
48 New Borgs'ardarsh 7 0 10 8 7 - - - - - - - - -
49 Kasper van ´t Proostmeer - - - 6 D D 9 - - D - - D -
50 Anja v. Mosmalen 6 6 10 0 0 - - - - - - - - -
51 Loyal Jade v.d. Hooydam Hoeve 9 10 - 10 8 D 10 6 D D - - D -
52 Onka Iv vom Donaueck - - - 10 9 - 10 0 - - - - - -
53 Duko v.d. Osbroekshoeve 9 7 8 10 9 43 10 0 9 - - - - C
54 Xanne Fan't Suydevelt X X X X X X X X X X X X X -
55 Squareclose Amy 6 9 10 8 8 41 9 8 8 66 0 - - B
56 Edwin v.d. Boskamp Hoeve 10 7 10 8 7 42 6 7 8 63 - - - B
57 Dywan 7 0 10 0 0 - 6 0 0 - - - - -
58 Csodazörny 8 0 9 7 6 - 7 7 0 - - - - -
59 Laird Harvey of the Grey Noble 7 6 10 8 9 40 8 9 8 65 0 - - B
60 Edes 7 6 8 9 0 - 8 0 0 - - - - -
61 Rovershome Black Chaser 9 7 9 10 10 45 8 8 9 70 7 9 86 A
62 My Symphony of the Stony Fields 9 7 10 7 0 - 7 0 0 - - - - -
63 Asta Cesky Lee of Eastwood 9 9 10 10 9 47 7 6 10 70 0 - - B
64 Daisy from the Flatlands 9 9 10 10 7 45 - 0 - - - - - C
65 Candy from the Flatlands 8 7 10 9 8 42 9 10 10 71 0 - - B
66 Bee Zofie of Natures Garden 9 7 10 8 9 43 8 9 6 66 - - - B
67 Dreamweaver Walk in the Park 8 9 9 10 10 46 10 10 8 74 0 - - B
68 Szarvas 8 8 9 8 8 41 6 6 6 59 - - - B
69 Starcreek Jisca X X X X X X X X X X X X X -
70 Hunters Grey Delight Alpha Anzarah 7 6 - - - D - 0 D D - - D -
71 Chosta 10 0 10 10 D D 9 10 8 D - - D -
72 Whispering Pines April Flower 7 10 10 0 10 - 10 6 10 - - - - -
73 Castor van de Jentelsbrink 7 0 0 6 7 - 0 0 0 - - - - -
74 Caitlin van de Jentelsbrink 7 7 0 7 9 - 0 0 0 - - - - -
75 Elroy van de Boskamp Hoeve 6 0 0 6 0 - 6 0 - - - - - -
76 Hibou Nyegaster Greiden 10 9 10 6 8 43 0 0 0 - - - - C
77 Scandica Join My Bravehearts Maiti 7 6 10 0 7 - 8 0 0 - - - - -
78 Famke Fan E Alde Seedyk 9 10 10 7 7 43 6 8 0 - - - - C
79 Qristal of the Grey Noble X X X X X X X X X X X X X -
80 Holly v. 't Haviksbos 8 7 0 7 6 - 0 - 0 - - - - -

Einduitslag
Top A resultaten
Uitslag Nr Naam hond Punten
1e A-hond 46 La Demisa Ilha de Santa Catarina (69 MND) 92
2e A-hond 61 Rovershome Black Chaser (53 MND) 86
3e A-hond 42 Scialatelli Di Regione Montagnosa (27 MND) 85
Top B resultaten
Uitslag Nr Naam hond Punten
1e B-hond 45 Sonja (48 MND) 77
2e B-hond 7 Gritt van de Wijde Alm (50 MND) 74
3e B-hond 39 Balou aus der Heide (64 MND) 71
Top C resultaten
Uitslag Nr Naam hond Punten

Jongste beste honden
Uitslag Nr Naam hond Punten
Jongste A-hond 42 Scialatelli Di Regione Montagnosa (27 MND) 85
Jongste B-hond 15 Abbotsross Gower (peak) (21 MND) 65
Jongste C-hond 3 Vadaszfai Gyalu Báró (12 MND) 45

Statistieken
  C Proef. B Proef. A Proef. Tot.
TOTAAL AANTAL DIPLOMA'S 15 30 3 48
TOTAAL AANTAL DISQUALIFICATIES 2 3 0 5

(c) knjvog.nl (door E. Bekkema)
alert Mocht u een probleem constateren op onze website of wilt u de webmaster contacten, klik dan hier.